آریـا وب هيچگونه اطلاعات مربوط به شما را بدون اجازه صريح آن در اختيار ديگران نخواهد گذاشت. وب سايت رسمي آریـا وب با استفاده از فرمها، اطلاعات تماس كاربران (مانند نام، آدرس، شماره تلفن تماس، پست الكترونيك و …) را دريافت و براي سفارشات، درخواستها، خدمات پس از فروش و دريافت نظرات و پيشنهادات درباره محصولات و خدمات از آنها استفاده مي نمايد. سيستم يكپارچه آریـا وب براي هر كاربر يک حساب كاربري ايجاد مي كند. در صورتيکه سفارش شما توسط کارتهاي اعتباري بين المللي انجام گيرد، اطلاعات كارت از قبيل شماره کارت و تاريخ انقضاء و … نيز در بانك اطلاعاتي آریـا وب نگهداري مي شود. در صورت تماس جهت استفاده از خدمات پس از فروش و پشتيباني، يک پروفايل داخلي از خدمات ارائه شده تشکيل مي گردد. از اطلاعات شما تنها در هنگامي استفاده خواهد شد که لازم است تغيير و تحولاتي در محصولات و خدمات محصول و يا خدمات جديد آریـا وب و شرايط ويژه اي که ممکن است براي شما قابل توجه باشد به اطلاعتان برسد. در صورتيکه ترجيح مي دهيد اين اطلاعات را دريافت نکنيد، ميبايست به بخش “ويرايش پروفايل” خود در كنترل پنل اعضاء در وب سايت آریـا وب مراجعه و نسبت به حذف گزينه ارسال اين اطلاعات اقدام نمائيد.

ممکن است آریـا وب از شرکتهاي تبليغاتي بمنظور پخش آگهي استفاده نمايد. اين شرکتها ممکن است از Cookieها، ActionTag ها (که به عنوان Single PixelGif يا WebBeacon نيز شناخته مي شوند) براي سنجش ميزان تاثير آگهي ها استفاده نمايند. تمامي اطلاعاتي که بوسيله اين شرکتها از طريق Cookie يا ActionTag جمع آوري مي شوند ناشناخته هستند و آریـا وب مسئوليتي در اين خصوص نخواهد داشت.
آریـا وب اطلاعات جمع آوري شده درباره مشتريان را با استفاده از سيستم گزارش آمار وب سايت دريافت و در جهت پيش برد و توسعه خدمات و محصولات، آنها را مورد تجزيه و تحليل قرار مي دهد. همچنين از طريق اطلاعات مشتريان، آماري جمع آوري مي شود که آریـا وب را در بهبود روند توسعه خدمات و محصولات ياري مي رساند. اين بخش به اطلاعات شخصي قابل شناسايي مربوط نمي شود، مگر مواردي که جهت جلوگيري از سوء استفاده و يا ايجاد اختلال در سيستم آریـا وب الزاميست.
وب سايت آریـا وب همچنين داراي برخي لينکها به ديگر سايتهاست، بديهي است آریـا وب مسئوليتي درقبال محتوا يا شرايط حفظ اطلاعات مشتري در اين سايتها ندارد.
امنيت وب سايت آریـا وب داراي سطح مناسبي از کنترل براي جلوگيري از سوء استفاده، ازدست رفتن و يا جابجايي اطلاعات مي باشد .

آریـا وب روشهاي زير را براي تغيير و اعلام اطلاعات مشتري فراهم آورده است
از طريق حساب كاربر
ارسال پست الكترونيك به support@ariaweb.com
ارسال دورنگار به شماره: 88580229 (021)98+
ارسال نامه به آدرس پستي تهران، سعادت آباد, میدان کاج, ابتدای سرو غربی, پلاک7
در هر يك از روشهاي فوق دريافت تائيديه از پست الكترونيك فعلي در حساب مشتري براي اعمال تغييرات الزامي است، در شرايطي كه به هر دليل امكان دسترسي به پست الكترونيك حساب مشتري براي وي وجود نداشته باشد،آریـا وب

تنها با دريافت اصل فاكتور، قرارداد و در مواقعي خاص با دريافت سندي (مانند اصل فيش واريزي مربوط به خريد محصول يا خدمات مورد نظر) كه به نحوي اثبات مالكيت براي مشتري نمايد، اقدام به تغيير اطلاعات حساب مشتري مي نمايد.